Välj sida

Boka en demo med en lokal expert

Vi visar dig gärna hur du kan skapa en livscykelanalys, miljödeklaration eller utsläppsrapport och mycket mer med One Click LCA. Nedan hittar du de sätt du kan komma i kontakt med oss.

Du kan kontakta oss på flera sätt, välj det som passar dig bäst!

Boka en online demo

Vi använder ett plugin för att hjälpa dig att boka möten snabbare. Inaktivera annonsblockeraren om du har den installerad.
w

Begär återuppringning

Ring direkt

 +358 40 1858 507

Eller skriv till sales@oneclicklca.com (affärsförfrågningar)

Öppetider

Mon-Fri, 8:00-17:00, UTC+02:00

Vi försöker svara på frågorna så snabbt som möjligt.

Betrodda av hållbarhetsexperter

Begär återuppringning

Fill in the form with your details and phone number. Our experts will call you back

Kom i kontakt med våra experter runt om i världen

Region


Specialism


Storbritannien

Building LCA

Boka en online demo

Dave Jones
+44 7879 991889
dave.jones@oneclicklca.com
Engelska

France, Belgium, Luxembourg

Byggnads livscykelanalys (LCA) Infra LCA, EPD och GHG rapportering

Boka en online demo

Lorélia Le Gouvello
+33 (0)608939293
lorelia.legouvello@oneclicklca.com
Engelska eller franska

Sverige, Norge, Danmark, Island, Latinamerika

Byggnads livscykelanalys (LCA) Infra LCA, EPD och GHG rapportering

Boka en online demo

Fernando Barrios
+358 40 1858 507
fernando.barrios@oneclicklca.com
Engelska, svenska, spanska, portugisiska

Spain, Italy

Byggnads livscykelanalys (LCA) Infra LCA, EPD och GHG rapportering

Boka en online demo

Antonio Ligios
+39 3476792635

antonio.ligios@oneclicklca.com
Contact me in English, Italian and Spanish

UK, Ireland, Australia, New Zealand

Byggnads livscykelanalys (LCA) Infra LCA, EPD och GHG rapportering

Boka en online demo

Johanna Jarvinen
+44 7464350081
johanna.jarvinen@oneclicklca.com
Engelska

Finland, Österrike, Tyskland, Schweiz

Byggnads livscykelanalys (LCA) Infra LCA, EPD och GHG rapportering

Boka en online demo

Topias Viiala
+358 40 549 4710
topias.viiala@oneclicklca.com
Engelska, finska, tyska

Asien, Mellanöstern, Östeuropa

Byggnads livscykelanalys (LCA) Infra LCA, EPD och GHG rapportering

Boka en online demo

Aditi Chitnis
+358 40 5435 807
aditi.chitnis@oneclicklca.com
Engelska

Storbritannien och Irland

EPD solutions

Boka en online demo

Verity Moorhouse
+44 78775 17155
 verity.moorhouse@oneclicklca.com
Engelska

United States, Canada

Byggnads livscykelanalys (LCA) Infra LCA, EPD och GHG rapportering

Boka en online demo

Vasilis Kalfountzos
+30 698 716 2834
vasilis.kalfountzos@oneclicklca.com
Engelska

Brazil, Portugal, Netherlands & Academia

Byggnads livscykelanalys (LCA) Infra LCA, EPD och GHG rapportering

Boka en online demo

Carolina Aittokallio
+358 40 578 4817

carolina.aittokallio@oneclicklca.com
Contact me in English and Portuguese