Välj sida

Boka en demo med en lokal expert

Vi visar dig gärna hur du kan skapa en livscykelanalys, miljödeklaration eller utsläppsrapport och mycket mer med One Click LCA. Nedan hittar du de sätt du kan komma i kontakt med oss.

Du kan kontakta oss på flera sätt, välj det som passar dig bäst!

Boka en online demo

Vi använder ett plugin för att hjälpa dig att boka möten snabbare. Inaktivera annonsblockeraren om du har den installerad.
w

Begär återuppringning

Ring direkt

 +358 40 1858 507

Eller skriv till sales@oneclicklca.com (affärsförfrågningar)

Öppetider

Mon-Fri, 8:00-17:00, UTC+02:00

Vi försöker svara på frågorna så snabbt som möjligt.

Betrodda av hållbarhetsexperter

Begär återuppringning

Fill in the form with your details and phone number. Our experts will call you back

Kom i kontakt med våra experter runt om i världen

Storbritannien

Building LCA

Boka en online demo

Dave Jones
+44 7879 991889
dave.jones@oneclicklca.com
Engelska

UK, Ireland

Building LCA

Boka en online demo

Samuel Boswell
07946600955
samuel.boswell@oneclicklca.com
Engelska

Italy & Academia

Byggnads livscykelanalys (LCA) Infra LCA, EPD och GHG rapportering

Boka en online demo

Antonio Ligios

+39 3476792635

antonio.ligios@oneclicklca.com
Contact me in English, Italian and Spanish

Finland

Building and Infra LCA and GHG Reporting

Boka en online demo

Topias Viiala
+358 40 549 4710
topias.viiala@oneclicklca.com
Engelska, finska, tyska

Belgium, Luxembourg, Netherlands

Byggnads livscykelanalys (LCA) Infra LCA, EPD och GHG rapportering

Boka en online demo

Lorélia Le Gouvello
+33 (0)608939293
lorelia.legouvello@oneclicklca.com
Engelska eller franska

India, Asia-Pacific

Byggnads livscykelanalys (LCA) och Infra LCA

Boka en online demo

Natasha Das

+918197923654

natasha.das@oneclicklca.com
Engelska

UK, Ireland, Australia, New Zealand

Byggnads livscykelanalys (LCA) Infra LCA, EPD och GHG rapportering

Boka en online demo

Johanna Jarvinen
+44 7464350081
johanna.jarvinen@oneclicklca.com
Engelska

Austria, Germany & Switzerland

Building and Infra LCA, and GHG Reporting

Boka en online demo

Peter Gyenge

+49 152 0463 8795

peter.gyenge@oneclicklca.com
Contact me in English, German

Spain & LATAM

Building and Infra LCA, EPD solutions, GHG Reporting

Boka en online demo

Clara Garcia
+34 613 034 176
clara.garcia@oneclicklca.com
Contact me in Spanish, English

Sweden, Denmark, Iceland

Building and Infra LCA, EPD solutions

Boka en online demo

Erik Larsson
+46 761814144
erik.larsson@oneclicklca.com
Contact me in Swedish, English

Canada

Byggnads livscykelanalys (LCA) Infra LCA, EPD och GHG rapportering

Boka en online demo

Travis Dahl
+1 (587) 328-1166
travis.dahl@oneclicklca.com
Engelska

Asien, Mellanöstern, Östeuropa

Byggnads livscykelanalys (LCA) Infra LCA, EPD och GHG rapportering

Boka en online demo

Aditi Chitnis
+358 40 5435 807
aditi.chitnis@oneclicklca.com
Engelska

Storbritannien och Irland

EPD solutions

Boka en online demo

Verity Moorhouse
+44 (0) 7702594927
 verity.moorhouse@oneclicklca.com
Engelska

Frankrike

Building LCA

Boka en online demo

Jérémy Goalic

+336 73 82 85 50

jeremy.goalic@oneclicklca.com
Contact me in English, French

Netherlands, Portugal, Brazil

Building and Infra LCA, EPD solutions, GHG Reporting

Boka en online demo

Carolina Aittokallio

+358 40 578 4817

carolina.aittokallio@oneclicklca.com
Contact me in English and Portugese

Norway, Denmark

Building and Infra LCA, EPD solutions, GHG Reporting

Boka en online demo

Nikita Chhajer

+47 925 46 080‬

nikita.chhajer@oneclicklca.com
Contact me in English, Norwegian

United States

Byggnads livscykelanalys (LCA) Infra LCA, EPD och GHG rapportering

Boka en online demo

Vasilis Kalfountzos
+30 698 716 2834
vasilis.kalfountzos@oneclicklca.com
Engelska

Education Sector

 

Boka en online demo

Mohammed Issa

+34 645 065 723

mohammed.issa@oneclicklca.com 
Contact me in English, French, Spanish & Arabic

Partners and Resellers

BBS Slama France

Country: Frankrike

Specialism: Building LCA

Contact person: Marie Hélène Pommerol

Email: mh.pommerol@bbs-slama.com

Tel: 0033 473349660

IES

Country: Storbritannien

Specialism: Building LCA

Contact person: Niall Gibson

Email: niall.gibson@iesve.com 

Tel: 0044 7739 323235

Greenize

Country: Spanien

Specialism: EPD

Contact person: Elisabet Amat

Email: eamat@greenize.es

Tel: 0034 696736468

NTI

Country: Sverige

Specialism: Building LCA

Contact person: Michael Thydell

Email: mt@nti.Biz

Tel: 0033 473349660

SBI The Swedish Institute of Steel Construction

Country: Sverige

Specialism: EPD

Contact person:

Björn Åstedt - Email: bjorn@sbi.se

Erik Forsgren - Email: erik@sbi.se

Strusoft

Country: Sverige

Specialism: Building LCA, EPD

Contact person: Peter Karlson

Email: peter.karlsson@strusoft.com

ASAP Srl SB

Country: Italien

Specialism: Building LCA, EPD

Contact person: Eleonora Sablone

Email: asap.srl.sb@gmail.com

Tel: 0039 392 9213357

Harpaceas

Country: Italien

Specialism: Building LCA

Contact person: Luca Ferrari

Email: ferrari@harpaceas.it

Tel: 003487159969

Sumitomo

Country: Japan

Specialism: Building LCA, EPD

Contact person:

Marie Hanagata

HANAGATA_marie@star.sfc.co.jp

Hisaaki Yaguchi

YAGUCHI_hisaaki@star.sfc.co.jp

[class^="wpforms-"]
[class^="wpforms-"]
[class^="wpforms-"]
[class^="wpforms-"]
[class^="wpforms-"]
[class^="wpforms-"]