Boka en demo med en lokal expert

Vi visar dig gärna hur du kan skapa en livscykelanalys, miljödeklaration eller utsläppsrapport och mycket mer med One Click LCA. Nedan hittar du de sätt du kan komma i kontakt med oss.

Du kan kontakta oss på flera sätt, välj det som passar dig bäst!

Boka en online demo

Vi använder ett plugin för att hjälpa dig att boka möten snabbare. Inaktivera annonsblockeraren om du har den installerad.
w

Begär återuppringning

Ring direkt

 +358 40 1858 507

Eller skriv till sales@bionova.fi (affärsförfrågningar)

Öppetider

Mon-Fri, 8:00-17:00, UTC+02:00

Vi försöker svara på frågorna så snabbt som möjligt.

Betrodda av hållbarhetsexperter

Begär återuppringning

Fill in the form with your details and phone number. Our experts will call you back

Kom i kontakt med våra experter runt om i världen

Region


Storbritannien och Irland

Boka en online demo

Johanna Jarvinen
+44 7464350081
johanna.jarvinen@bionova.fi
Engelska

UK

Boka en online demo

Dave Jones
+44 7879 991889
dave.jones@bionova.fi
Engelska

Skandinavien, Spanien, Portugal

Boka en online demo

Fernando Barrios
+358 40 1858 507
fernando.barrios@bionova.fi
Engelska, svenska, spanska, portugisiska

Italien

Boka en online demo

Eleonora Sablone
+393 929213357
eleonora.sablone@ingpec.eu
Italienska

Finland, DACH

Boka en online demo

Topias Viiala
+358 40 549 4710
topias.viiala@bionova.fi
Engelska, finska, tyska

Östeuropa- EPD

Boka en online demo
Aditi Chitnis
+358 40 5435 807
aditi.chitnis@bionova.fi
Engelska

France, Belgium, Netherlands, GHG reporting

Boka en online demo

Lorélia Le Gouvello
+33(0)608939293
lorelia.legouvello@bionova.fi
Engelska eller franska

Östeuropa

Boka en online demo

Vasilis Kalfountzos
+30 698 716 2834
vasilis.kalfountzos@bionova.fi

Engelska eller grekiska

Nordamerika

Boka en online demo

Vasilis Kalfountzos
+30 698 716 2834
vasilis.kalfountzos@bionova.fi

Engelska

LATAM

Boka en online demo

Fernando Barrios
+358 40 1858 507
fernando.barrios@bionova.fi
Engelska, svenska, spanska, portugisiska

APAC, Mellan-Östern

Boka en online demo
Aditi Chitnis
+358 40 5435 807
aditi.chitnis@bionova.fi
Engelska

Academia

Boka en online demo

Vasilis Kalfountzos
+30 698 716 2834
vasilis.kalfountzos@bionova.fi

Engelska

sv_SESvenska
en_GBEnglish (UK) fr_FRFrançais fiSuomi sv_SESvenska