Välj sida

Boka en demo med en lokal expert

Vi visar dig gärna hur du kan skapa en livscykelanalys, miljödeklaration eller utsläppsrapport och mycket mer med One Click LCA. Nedan hittar du de sätt du kan komma i kontakt med oss.

Du kan kontakta oss på flera sätt, välj det som passar dig bäst!

Boka en online demo

Vi använder ett plugin för att hjälpa dig att boka möten snabbare. Inaktivera annonsblockeraren om du har den installerad.
w

Begär återuppringning

Ring direkt

 +358 40 1858 507

Eller skriv till sales@oneclicklca.com (affärsförfrågningar)

Öppetider

Mon-Fri, 8:00-17:00, UTC+02:00

Vi försöker svara på frågorna så snabbt som möjligt.

Betrodda av hållbarhetsexperter

Begär återuppringning

Fill in the form with your details and phone number. Our experts will call you back

Kom i kontakt med våra experter runt om i världen

Region


Specialism


Storbritannien

Byggnads livscykelanalys (LCA) och Infra LCA

Boka en online demo

Dave Jones
+44 7879 991889
dave.jones@oneclicklca.com
Engelska

USA, Kanada, Academia

Byggnads livscykelanalys (LCA) Infra LCA, EPD och GHG rapportering

Boka en online demo

Vasilis Kalfountzos
+30 698 716 2834
vasilis.kalfountzos@oneclicklca.com
Engelska

Irland, Australien, Nya Zeeland

Byggnads livscykelanalys (LCA) Infra LCA, EPD och GHG rapportering

Boka en online demo
Johanna Jarvinen
+44 7464350081
johanna.jarvinen@oneclicklca.com
Engelska

Frankrike, Belgien, Nederländerna

Byggnads livscykelanalys (LCA) Infra LCA, EPD och GHG rapportering

Boka en online demo
Lorélia Le Gouvello
+33 (0)608939293
lorelia.legouvello@oneclicklca.com
Engelska eller franska

Finland, Österrike, Tyskland, Schweiz

Byggnads livscykelanalys (LCA) Infra LCA, EPD och GHG rapportering

Boka en online demo

Topias Viiala
+33(0)608939293
topias.viiala@oneclicklca.com
Engelska, finska, tyska

Storbritannien

EPD solutions and GHG Reporting

Boka en online demo
Tony Woodford

tony.woodford@oneclicklca.com
Engelska

Sverige, Norge, Danmark, Island, Latinamerika

Byggnads livscykelanalys (LCA) Infra LCA, EPD och GHG rapportering

Boka en online demo
Fernando Barrios
+358 40 1858 507
fernando.barrios@oneclicklca.com
Engelska, svenska, spanska, portugisiska

Asien, Mellanöstern, Östeuropa

Byggnads livscykelanalys (LCA) Infra LCA, EPD och GHG rapportering

Boka en online demo
Aditi Chitnis
+358 40 5435 807
aditi.chitnis@oneclicklca.com
Engelska

Spanien, Portugal, Italien

Byggnads livscykelanalys (LCA) Infra LCA, EPD och GHG rapportering

Boka en online demo
Antionio Ligia
+393 929213357
antonio.ligia@oneclicklca.com
Italienska