Kontakta oss!

Du kan kontakta oss på flera sätt, välj det som passar dig bäst!

Kontakta vårt säljteam

Vill du se hur One Click LCA fungerar? Har du några frågor eller funderingar?

Eller skriv till oss sales@bionova.fi.

Produktsupport

Om du är vår befintliga kund, besök kundsupportcentret för att skicka in skicka in ditt ärende.

h

Allmänna förfrågningar

Allmänna förfrågningar, partnerskapsförslag, kontakta oss via kontaktformuläret.

Öppetider

Mon-Fri, 8:00-17:00, UTC+02:00

Vi försöker svara på frågorna så snabbt som möjligt.

Allmänna förfrågningar

Våra kontor

Huvudkontor - Finland

Adress: Suvilahdenkatu 10 B, 00500 Helsingfors, Finland

VAT ID: FI17391546

Press/ Media: skriv till hello@bionova.fi

 

Kontor - Storbritannien

Adress: The Oast The Emr Centre, New Road, East Malling, Kent ME19 6BJ

Press/ Media: skriv till hello@bionova.fi

 

Kom i kontakt med våra experter runt om i världen

Storbritannien och Irland

Boka en online demo

Johanna Jarvinen
+44 7464350081
johanna.jarvinen@bionova.fi
Engelska

Nederländerna

Boka en online demo
Steven Zijlstra
+358406105922
steven.zijlstra@bionova.fi
Engelska eller nederländska

Skandinavien, Spanien, Portugal

Boka en online demo

Fernando Barrios
+358 40 1858 507
fernando.barrios@bionova.fi
Engelska, svenska, spanska, portugisiska

Italien

Boka en online demo

Eleonora Sablone
+393 929213357
eleonora.sablone@ingpec.eu
Italienska

Finland, DACH, Academia

Boka en online demo

Topias Viiala
+358 40 549 4710
topias.viiala@bionova.fi
Engelska, finska, tyska

Östeuropa- EPD

Boka en online demo
Aditi Chitnis
+358 40 5435 807
aditi.chitnis@bionova.fi
Engelska

Frankrike, Belgien, GHG rapportering

Boka en online demo

Lorélia Le Gouvello
+33782275595
lorelia.legouvello@bionova.fi
Engelska eller franska

Östeuropa

Boka en online demo

Vasilis Kalfountzos
+30 698 716 2834
vasilis.kalfountzos@bionova.fi

Engelska eller grekiska

Nordamerika

Boka en online demo

Vasilis Kalfountzos
+30 698 716 2834
vasilis.kalfountzos@bionova.fi

Engelska

LATAM

Boka en online demo

Fernando Barrios
+358 40 1858 507
fernando.barrios@bionova.fi
Engelska, svenska, spanska, portugisiska

APAC, Mellan-Östern

Boka en online demo
Aditi Chitnis
+358 40 5435 807
aditi.chitnis@bionova.fi
Engelska
sv_SESvenska
en_GBEnglish (UK) fr_FRFrançais fiSuomi sv_SESvenska