Välj sida

Kontakta oss!

Du kan kontakta oss på flera sätt, välj det som passar dig bäst!

Kontakta vårt säljteam

Vill du se hur One Click LCA fungerar? Har du några frågor eller funderingar?
Eller skriv till oss sales@oneclicklca.com.

We use a plugin to help you book meetings faster. Please turn off any ad blockers you have installed.

Produktsupport

Om du är vår befintliga kund, besök kundsupportcentret för att skicka in skicka in ditt ärende.
h

Allmänna förfrågningar

Allmänna förfrågningar, partnerskapsförslag, kontakta oss via kontaktformuläret.
Öppetider

Mon-Fri, 8:00-17:00, UTC+02:00

Vi försöker svara på frågorna så snabbt som möjligt.

Allmänna förfrågningar

Våra kontor

Huvudkontor - Finland

Adress: Suvilahdenkatu 10 B, 00500 Helsingfors, Finland

VAT ID: FI17391546

Press/media: please write to hello@oneclicklca.com

Kontor - Storbritannien

Address: The Oast The Emr Centre, New Road, East Malling, Kent ME19 6BJ

Press/media: please write to hello@oneclicklca.com

Kom i kontakt med våra experter runt om i världen

Region


Specialism


Storbritannien

Building LCA

Boka en online demo

Dave Jones
+44 7879 991889
dave.jones@oneclicklca.com
Engelska

Portugal, Sweden, Norway, Denmark, Iceland, Latin America

Byggnads livscykelanalys (LCA) Infra LCA, EPD och GHG rapportering

Boka en online demo
Fernando Barrios
+358 40 1858 507
fernando.barrios@oneclicklca.com
Engelska, svenska, spanska, portugisiska

Asien, Mellanöstern, Östeuropa

Byggnads livscykelanalys (LCA) Infra LCA, EPD och GHG rapportering

Boka en online demo
Aditi Chitnis
+358 40 5435 807
aditi.chitnis@oneclicklca.com
Engelska

UK, Ireland, Australia, New Zealand

Byggnads livscykelanalys (LCA) Infra LCA, EPD och GHG rapportering

Boka en online demo
Johanna Jarvinen
+44 7464350081
johanna.jarvinen@oneclicklca.com
Engelska

Finland, Österrike, Tyskland, Schweiz

Byggnads livscykelanalys (LCA) Infra LCA, EPD och GHG rapportering

Boka en online demo

Topias Viiala
+33(0)608939293
topias.viiala@oneclicklca.com
Engelska, finska, tyska

Spain, Italy

Byggnads livscykelanalys (LCA) Infra LCA, EPD och GHG rapportering

Boka en online demo

Antonio Ligios
+39 3476792635

antonio.ligios@oneclicklca.com
Contact me in Italian and Spanish

France, Belgium, Luxembourg, Netherlands

Byggnads livscykelanalys (LCA) Infra LCA, EPD och GHG rapportering

Boka en online demo
Lorélia Le Gouvello
+33 (0)608939293
lorelia.legouvello@oneclicklca.com
Engelska eller franska

USA, Kanada, Academia

Byggnads livscykelanalys (LCA) Infra LCA, EPD och GHG rapportering

Boka en online demo

Vasilis Kalfountzos
+30 698 716 2834
vasilis.kalfountzos@oneclicklca.com
Engelska