Varaa demo paikallisen asiantuntijan kanssa

Näytämme mielellämme kuinka voit käyttää One Click LCA ohjelmistoa elinkaariarviointiin, ympäristöselosteiden tekoon, GHG raportointiin ja paljon muuhun.

Valitse yhteydenottotapa

Varaa online-demo

Käytämme sivustolla lisäosaa, jonka avulla voit varata tapaamisia nopeammin. Sen toimivuuden varmistamiseksi poista väliaikaisesti mainosesto käytöstä.

w

Pyydä takaisinsoittoa

Soita meille suoraan

+358 40 549 4710

Tai lähetä sähköpostia osoitteeseen: sales@bionova.fi (kaupalliset kyselyt)

Aukioloajat:

Ma-Pe, 8.00-17.00, UTC+02:00

Yritämme vastata kaikkiin kyselyihin mahdollisimman nopeasti. Jos kuitenkin otat meihin yhteyttä aukioloaikojen ulkopuolella, vastaamme seuraavan arkipäivän aikana.

Kestävyysasiantuntijoiden luottama

Pyydä takaisinsoittoa

Fill in the form with your details and phone number. Our experts will call you back

Ota yhteyttä asiantuntijoihimme ympäri maailmaa

Alue


UK & Ireland

Varaa online-demo

Johanna Jarvinen
+44 7464350081
johanna.jarvinen@bionova.fi
Ota yhteyttä englannin kielellä

UK

Varaa online-demo

Dave Jones
+44 7879 991889
dave.jones@bionova.fi
Ota yhteyttä englannin kielellä

Skandinavia, Espanja, Portugali

Varaa online-demo

Fernando Barrios
+358 40 1858 507
fernando.barrios@bionova.fi
Ota yhteyttä englannin,ruotsin,espanjan tai portugalin kiellä.

Italia

Varaa online-demo

Eleonora Sablone
+393 929213357
eleonora.sablone@ingpec.eu
Ota yhteyttä italian kielellä

Finland, DACH

Varaa online-demo

Topias Viiala
+358 40 549 4710
topias.viiala@bionova.fi
Ota yhteyttä suomen, englannin tai saksan kielellä.

Itä-Eurooppa- EPD

Varaa online-demo
Aditi Chitnis
+358 40 5435 807
aditi.chitnis@bionova.fi
Ota yhteyttä englannin kielellä

France, Belgium, Netherlands, GHG reporting

Varaa online-demo

Lorélia Le Gouvello
+33(0)608939293
lorelia.legouvello@bionova.fi
Ota yhteyttä englannin tai ranskan kielellä.

Itä-Eurooppa

Varaa online-demo

Vasilis Kalfountzos
+30 698 716 2834
vasilis.kalfountzos@bionova.fi

Ota yhteyttä englannin tai kreikan kielellä

Pohjois-Amerikka

Varaa online-demo

Vasilis Kalfountzos
+30 698 716 2834
vasilis.kalfountzos@bionova.fi

Ota yhteyttä englannin kielellä

LATAM

Varaa online-demo

Fernando Barrios
+358 40 1858 507
fernando.barrios@bionova.fi
Ota yhteyttä englannin,ruotsin,espanjan tai portugalin kiellä.

APAC, Lähi-Itä

Varaa online-demo
Aditi Chitnis
+358 40 5435 807
aditi.chitnis@bionova.fi
Ota yhteyttä englannin kielellä

Academia

Varaa online-demo

Vasilis Kalfountzos
+30 698 716 2834
vasilis.kalfountzos@bionova.fi

Ota yhteyttä englannin kielellä

fiSuomi
en_GBEnglish (UK) fr_FRFrançais sv_SESvenska fiSuomi