Valitse sivu

Pyydä räätälöity tarjous

Valitse yhteydenottotapa

Varaa online-tapaaminen

Jos et ole varma, mikä lisenssivaihtoehto sopii sinulle, varaa online-tapaaminen asiantuntijamme kanssa.
(Käytämme sivustolla lisäosaa, jonka avulla voit varata tapaamisia nopeammin. Sen toimivuuden varmistamiseksi poista väliaikaisesti mainosesto käytöstä)
w

PYYDÄ TARJOUS

Jos olet jo löytänyt sopivan lisenssivaihtoehdon,täytä lomake ja olemme sinuun yhteydessä sähköpostitse.

Soita meille suoraan

+358 40 549 4710 tai +44 7879 991889

Tai lähetä sähköpostia osoitteeseen: sales@bionova.fi (kaupalliset kyselyt)

Aukioloajat:

Ma-Pe, 8.00-17.00, UTC+02:00

Yritämme vastata kaikkiin kyselyihin mahdollisimman nopeasti. Jos kuitenkin otat meihin yhteyttä aukioloaikojen ulkopuolella, vastaamme seuraavan arkipäivän aikana.

Tuotetuki asioissa vieraile asiakastuessa ja lähetä tukipyyntö.

PYYDÄ TARJOUS

Pyydä tarjous kaupallisesta lisenssistä alla olevan yhteydenottolomakkeen kautta.

Stay connected with us!

Mitä käyttäjät ympäri maailmaa sanovat meistä

“One Click LCA is a powerful and easy to use software for building LCA assessments. Their focus on continuous improvement will be key in facilitating the wide adoption of LCA by the building industry”

Nikolaos Vlasopoulos

LCA services manager, LafargeHolcim, France

“One Click LCA is a very intuitive platform to enable us and our clients to easily quantify potential impact and to calculate carbon savings. We find that the flexibility of the tool as well as the additional add-ons has enabled us to provide a range of different services for our clients and internally at BDP.”

Jon Hall

Sustainability consultant, BDP, United Kingdom

With One Click LCA uploading, managing, and evaluating data has become very fast and easy through its automated process which links materials with relevant LCA data from the software’s abundant product database.

Natalia Quintanilla

Building Science Specialist, Smith + Gill Architecture, USA

Ota yhteyttä asiantuntijoihimme ympäri maailmaa

Iso-Britannia

Rakennuksen elinkaariarviointi (LCA)

Varaa online-demo

Dave Jones
+44 7879 991889
dave.jones@oneclicklca.com
Ota yhteyttä englannin kielellä

UK, Ireland

Rakennuksen elinkaariarviointi (LCA)

Varaa online-demo

Samuel Boswell
07946600955
samuel.boswell@oneclicklca.com
Ota yhteyttä englannin kielellä

Italy & Academia

Rakennusten elinkaariarviointi (LCA), EPD ja GHG-raportointi

Varaa online-demo

Antonio Ligios

+39 3476792635

antonio.ligios@oneclicklca.com
Contact me in English, Italian and Spanish

Sweden, Denmark, Iceland

EPD Solutions, GHG Reporting

Varaa online-demo

Erik Björn
+46 768 80 9134
erik.bjorn@oneclicklca.com
Contact me in Swedish, English

Belgium, Luxembourg, Netherlands

Rakennusten elinkaariarviointi (LCA), EPD ja GHG-raportointi

Varaa online-demo

Lorélia Le Gouvello
+33 (0)608939293
lorelia.legouvello@oneclicklca.com
Ota yhteyttä englannin tai ranskan kielellä.

India, Asia-Pacific

Rakennusten elinkaariarviointi (LCA) ja infra LCA

Varaa online-demo

Natasha Das

+918197923654

natasha.das@oneclicklca.com
Ota yhteyttä englannin kielellä

UK, Ireland, Australia, New Zealand

Rakennusten elinkaariarviointi (LCA), EPD ja GHG-raportointi

Varaa online-demo

Johanna Jarvinen
+44 7464350081
johanna.jarvinen@oneclicklca.com
Ota yhteyttä englannin kielellä

Austria, Germany & Switzerland

Building and Infra LCA, and GHG Reporting

Varaa online-demo

Peter Gyenge

+49 152 0463 8795

peter.gyenge@oneclicklca.com
Contact me in English, German

Spain & LATAM

Building and Infra LCA, EPD solutions, GHG Reporting

Varaa online-demo

Clara Garcia
+34 613 034 176
clara.garcia@oneclicklca.com
Contact me in Spanish, English

Sweden, Denmark, Iceland

Building and Infra LCA, EPD solutions

Varaa online-demo

Erik Larsson
+46 761814144
erik.larsson@oneclicklca.com
Contact me in Swedish, English

Kanada

Rakennusten elinkaariarviointi (LCA), EPD ja GHG-raportointi

Varaa online-demo

Travis Dahl
+1 (587) 328-1166
travis.dahl@oneclicklca.com
Ota yhteyttä englannin kielellä

Aasia, Lähi-Itä ja Itä-Eurooppa

Rakennusten elinkaariarviointi (LCA), EPD ja GHG-raportointi

Varaa online-demo

Aditi Chitnis
+358 40 5435 807
aditi.chitnis@oneclicklca.com
Ota yhteyttä englannin kielellä

Iso-Britannia ja Irlanti

EPD solutions

Varaa online-demo

Verity Moorhouse
+44 (0) 7702594927
 verity.moorhouse@oneclicklca.com
Ota yhteyttä englannin kielellä

Ranska

Rakennuksen elinkaariarviointi (LCA)

Varaa online-demo

Jérémy Goalic

+336 73 82 85 50

jeremy.goalic@oneclicklca.com
Contact me in English, French

Netherlands, Portugal, Brazil

Building and Infra LCA, EPD solutions, GHG Reporting

Varaa online-demo

Carolina Aittokallio

+358 40 578 4817

carolina.aittokallio@oneclicklca.com
Contact me in English and Portugese

Norway, Denmark

Building and Infra LCA, EPD solutions, GHG Reporting

Varaa online-demo

Nikita Chhajer

+47 925 46 080‬

nikita.chhajer@oneclicklca.com
Contact me in English, Norwegian

Yhdysvallat

Rakennusten elinkaariarviointi (LCA), EPD ja GHG-raportointi

Varaa online-demo

Vasilis Kalfountzos
+30 698 716 2834
vasilis.kalfountzos@oneclicklca.com
Ota yhteyttä englannin kielellä

Education Sector

 

Varaa online-demo

Mohammed Issa

+34 645 065 723

mohammed.issa@oneclicklca.com
Contact me in English, French, Spanish & Arabic

Authorized Resellers

SBI The Swedish Institute of Steel Construction

Country: Ruotsi

Specialism: EPD

Contact person:

Björn Åstedt - Email: bjorn@sbi.se

Erik Forsgren - Email: erik@sbi.se

IES

Country: Iso-Britannia

Specialism: Rakennuksen elinkaariarviointi (LCA)

Contact person: Niall Gibson

Email: niall.gibson@iesve.com 

Tel: 0044 7739 323235

Sumitomo

Country: Japani

Specialism: Building LCA, EPD

Contact person:

Marie Hanagata

HANAGATA_marie@star.sfc.co.jp

Hisaaki Yaguchi

YAGUCHI_hisaaki@star.sfc.co.jp

Partners

ASAP Srl SB

Country: Italia

Specialism: Building LCA, EPD

Greenize

Country: Espanja

Specialism: EPD

Strusoft

Country: Ruotsi

Specialism: Building LCA, EPD