Valitse sivu

Ota meihin yhteyttä!

Valitse yhteydenottotapa

Ota yhteyttä myyntitiimiin

Haluatko nähdä miten One Click LCA toimii? Tarvitsetko apua lisenssin valinnassa?
Ota yhteyttä sales@oneclicklca.com.

(Käytämme sivustolla lisäosaa, jonka avulla voit varata tapaamisia nopeammin. Sen toimivuuden varmistamiseksi poista väliaikaisesti mainosesto käytöstä)

Tuotetuki

Jos olet nykyinen asiakkaamme, lähetä tukilippu asiakastukikeskuksessamme.
h

Muut asiat

Yleisiin kyselyihin ja kumppanuusehdotuksiin liittyen ota yhteyttä yhteydenottolomakkeella
Aukioloajat:

Ma-Pe, 8.00-17.00, UTC+02:00

Yritämme vastata kaikkiin kyselyihin mahdollisimman nopeasti. Jos kuitenkin otat meihin yhteyttä aukioloaikojen ulkopuolella, vastaamme seuraavan arkipäivän aikana.

Yhteydenottolomake

Stay connected with us!*

Toimistomme

Pääkonttori-Suomessa

Osoite: Suvilahdenkatu 10 B, 00500 Helsinki

VAT ID: FI17391546

Press/media: please write to hello@oneclicklca.com

Toimisto-Iso-Britannia

Osoite: 85 Great Portland Street, First Floor, London, W1W 7LT

Press/media: please write to hello@oneclicklca.com

Office - United States

Address: 511 Avenue of the Americas #4110, New York, NY 10011

Press/media: please write to hello@oneclicklca.com

Office - France

Address: 15 rue des Halles, 75001 Paris

Press/media: please write to hello@oneclicklca.com

Ota yhteyttä asiantuntijoihimme ympäri maailmaa

Iso-Britannia

Rakennuksen elinkaariarviointi (LCA)

Varaa online-demo

Dave Jones
+44 7879 991889
dave.jones@oneclicklca.com
Ota yhteyttä englannin kielellä

Iso-Britannia, Irlanti

Rakennuksen elinkaariarviointi (LCA)

Varaa online-demo

Samuel Boswell
07946600955
samuel.boswell@oneclicklca.com
Ota yhteyttä englannin kielellä

Italia, yliopistot

Rakennusten elinkaariarviointi (LCA), EPD ja GHG-raportointi

Varaa online-demo

Antonio Ligios

+39 3476792635

antonio.ligios@oneclicklca.com
Contact me in English, Italian and Spanish

Ruotsi, Islanti

EPD Solutions, GHG Reporting

Varaa online-demo

Erik Björn
+46 768 80 9134
erik.bjorn@oneclicklca.com
Contact me in Swedish, English

Belgia, Luxemburg, Alankomaat

Rakennusten elinkaariarviointi (LCA), EPD ja GHG-raportointi

Varaa online-demo

Lorélia Le Gouvello
+33 (0)608939293
lorelia.legouvello@oneclicklca.com
Ota yhteyttä englannin tai ranskan kielellä.

Intia, Aasia ja Tyynenmeren alue

Rakennusten elinkaariarviointi (LCA) ja infra LCA

Varaa online-demo

Natasha Das

+918197923654

natasha.das@oneclicklca.com
Ota yhteyttä englannin kielellä

Iso-Britannia, Irlanti, Australia, Uusi-Seelanti

Rakennusten elinkaariarviointi (LCA), EPD ja GHG-raportointi

Varaa online-demo

Johanna Jarvinen
+44 7464350081
johanna.jarvinen@oneclicklca.com
Ota yhteyttä englannin kielellä

Itävalta, Saksa, Sveitsi

Building and Infra LCA, and GHG Reporting

Varaa online-demo

Peter Gyenge

+49 152 0463 8795

peter.gyenge@oneclicklca.com
Contact me in English, German

Espanja, Latinalainen Amerikka

Building and Infra LCA, EPD solutions, GHG Reporting

Varaa online-demo

Clara Garcia
+34 613 034 176
clara.garcia@oneclicklca.com
Contact me in Spanish, English

Ruotsi, Islanti

Building and Infra LCA, EPD solutions

Varaa online-demo

Erik Larsson
+46 761814144
erik.larsson@oneclicklca.com
Contact me in Swedish, English

Kanada

Rakennusten elinkaariarviointi (LCA), EPD ja GHG-raportointi

Varaa online-demo

Travis Dahl
+1 (587) 328-1166
travis.dahl@oneclicklca.com
Ota yhteyttä englannin kielellä

Aasia, Lähi-Itä ja Itä-Eurooppa

Rakennusten elinkaariarviointi (LCA), EPD ja GHG-raportointi

Varaa online-demo

Aditi Chitnis
+358 40 5435 807
aditi.chitnis@oneclicklca.com
Ota yhteyttä englannin kielellä

Iso-Britannia, Irlanti

EPD solutions

Varaa online-demo

Verity Moorhouse
+44 (0) 7702594927
 verity.moorhouse@oneclicklca.com
Ota yhteyttä englannin kielellä

Ranska

Rakennuksen elinkaariarviointi (LCA)

Varaa online-demo

Jérémy Goalic

+336 73 82 85 50

jeremy.goalic@oneclicklca.com
Contact me in English, French

Alankomaat, Portagali, Brasilia

Building and Infra LCA, EPD solutions, GHG Reporting

Varaa online-demo

Carolina Aittokallio

+358 40 578 4817

carolina.aittokallio@oneclicklca.com
Contact me in English and Portugese

Norja, Tanska, Suomi

Building and Infra LCA, EPD solutions, GHG Reporting

Varaa online-demo

Nikita Chhajer

+47 925 46 080‬

nikita.chhajer@oneclicklca.com
Contact me in English, Norwegian

Yhdysvallat

Rakennusten elinkaariarviointi (LCA), EPD ja GHG-raportointi

Varaa online-demo

Vasilis Kalfountzos
+30 698 716 2834
vasilis.kalfountzos@oneclicklca.com
Ota yhteyttä englannin kielellä

Education Sector

 

Varaa online-demo

Mohammed Issa

+34 645 065 723

mohammed.issa@oneclicklca.com
Contact me in English, French, Spanish & Arabic

Valtuutetut jälleenmyyjät

Symetri Europe

Maat:  Suomi, Ruotsi, Norja, Tanska, Iso-Britannia ja Irlanti.

Erikoistuminen: Building LCA, EPD

Ruotsin yhteyshenkilö:
Martin Burrows | +46 704 828 896

Norjan yhteyshenkilö:
Per Ole Otterness | +47 41 556 454

Iso-Britannian yhteyshenkilö:
Alan Stone | +44 7984 182451

Suomen yhteyshenkilö:
Jyrki Petsalo | +358 40 865 6444

Tanskan yhteyshenkilö:
Henrik Munk Madsen | +45 44221422

Irlannin yhteyshenkilö:
Cormac Lyons | +353 86 813 9414

Microdesk

Maa: Yhdysvallat

Erikoistuminen: Building LCA, EPD

Yhteystiedot:  

+1 800 336 3375

Email: info@microdesk.com

 

IES

Maa: Iso-Britannia

Erikoistuminen: Rakennuksen elinkaariarviointi (LCA)

Yhteyshenkilö: Niall Gibson

Email: niall.gibson@iesve.com 

0044 7739 323235

SBI The Swedish Institute of Steel Construction

Maa: Ruotsi

Erikoistuminen: EPD

Yhteyshenkilö:

Björn Åstedt - Email: bjorn@sbi.se

Erik Forsgren - Email: erik@sbi.se

Sumitomo

Maa: Japani

Erikoistuminen: Building LCA, EPD

Yhteyshenkilö:

Marie Hanagata

HANAGATA_marie@star.sfc.co.jp

Hisaaki Yaguchi

YAGUCHI_hisaaki@star.sfc.co.jp

Partners

ASAP Srl SB

Maa: Italia

Erikoistuminen: Building LCA, EPD

Greenize

Maa: Espanja

Erikoistuminen: EPD

Strusoft

Maa: Ruotsi

Erikoistuminen: Building LCA, EPD