Valitse sivu

Ota meihin yhteyttä!

Valitse yhteydenottotapa

Ota yhteyttä myyntitiimiin

Haluatko nähdä miten One Click LCA toimii? Tarvitsetko apua lisenssin valinnassa?
Ota yhteyttä sales@oneclicklca.com.

(Käytämme sivustolla lisäosaa, jonka avulla voit varata tapaamisia nopeammin. Sen toimivuuden varmistamiseksi poista väliaikaisesti mainosesto käytöstä)

Tuotetuki

Jos olet nykyinen asiakkaamme, lähetä tukilippu asiakastukikeskuksessamme.
h

Muut asiat

Yleisiin kyselyihin ja kumppanuusehdotuksiin liittyen ota yhteyttä yhteydenottolomakkeella
Aukioloajat:

Ma-Pe, 8.00-17.00, UTC+02:00

Yritämme vastata kaikkiin kyselyihin mahdollisimman nopeasti. Jos kuitenkin otat meihin yhteyttä aukioloaikojen ulkopuolella, vastaamme seuraavan arkipäivän aikana.

Yhteydenottolomake

Toimistomme

Pääkonttori-Suomessa

Osoite: Suvilahdenkatu 10 B, 00500 Helsinki

VAT ID: FI17391546

Press/media: please write to hello@oneclicklca.com

Toimisto-Iso-Britannia

Address: The Oast The Emr Centre, New Road, East Malling, Kent ME19 6BJ

Press/media: please write to hello@oneclicklca.com

Ota yhteyttä asiantuntijoihimme ympäri maailmaa

Alue


Specialism


Iso-Britannia

Building LCA

Varaa online-demo

Dave Jones
+44 7879 991889
dave.jones@oneclicklca.com
Ota yhteyttä englannin kielellä

France, Belgium, Luxembourg

Rakennusten elinkaariarviointi (LCA), EPD ja GHG-raportointi

Varaa online-demo

Lorélia Le Gouvello
+33 (0)608939293
lorelia.legouvello@oneclicklca.com
Ota yhteyttä englannin tai ranskan kielellä.

Ruotsi,Norja,Tanska,Islanti ja Etelä-Amerikka

Rakennusten elinkaariarviointi (LCA), EPD ja GHG-raportointi

Varaa online-demo

Fernando Barrios
+358 40 1858 507
fernando.barrios@oneclicklca.com
Ota yhteyttä englannin, ruotsin, espanjan tai portugalin kiellä.

Spain, Italy

Rakennusten elinkaariarviointi (LCA), EPD ja GHG-raportointi

Varaa online-demo

Antonio Ligios
+39 3476792635

antonio.ligios@oneclicklca.com
Contact me in English, Italian and Spanish

UK, Ireland, Australia, New Zealand

Rakennusten elinkaariarviointi (LCA), EPD ja GHG-raportointi

Varaa online-demo

Johanna Jarvinen
+44 7464350081
johanna.jarvinen@oneclicklca.com
Ota yhteyttä englannin kielellä

Suomi, Itävalta, Saksa ja Sveitsi

Rakennusten elinkaariarviointi (LCA), EPD ja GHG-raportointi

Varaa online-demo

Topias Viiala
+358 40 549 4710
topias.viiala@oneclicklca.com
Ota yhteyttä suomen, englannin tai saksan kielellä.

Aasia, Lähi-Itä ja Itä-Eurooppa

Rakennusten elinkaariarviointi (LCA), EPD ja GHG-raportointi

Varaa online-demo

Aditi Chitnis
+358 40 5435 807
aditi.chitnis@oneclicklca.com
Ota yhteyttä englannin kielellä

Iso-Britannia ja Irlanti

EPD solutions

Varaa online-demo

Verity Moorhouse
+44 78775 17155
 verity.moorhouse@oneclicklca.com
Ota yhteyttä englannin kielellä

United States, Canada

Rakennusten elinkaariarviointi (LCA), EPD ja GHG-raportointi

Varaa online-demo

Vasilis Kalfountzos
+30 698 716 2834
vasilis.kalfountzos@oneclicklca.com
Ota yhteyttä englannin kielellä

Brazil, Portugal, Netherlands & Academia

Rakennusten elinkaariarviointi (LCA), EPD ja GHG-raportointi

Varaa online-demo

Carolina Aittokallio
+358 40 578 4817

carolina.aittokallio@oneclicklca.com
Contact me in English and Portuguese