Valitse sivu

Ota meihin yhteyttä!

Valitse yhteydenottotapa

Ota yhteyttä myyntitiimiin

Haluatko nähdä miten One Click LCA toimii? Tarvitsetko apua lisenssin valinnassa?
Ota yhteyttä sales@oneclicklca.com.

(Käytämme sivustolla lisäosaa, jonka avulla voit varata tapaamisia nopeammin. Sen toimivuuden varmistamiseksi poista väliaikaisesti mainosesto käytöstä)

Tuotetuki

Jos olet nykyinen asiakkaamme, lähetä tukilippu asiakastukikeskuksessamme.
h

Muut asiat

Yleisiin kyselyihin ja kumppanuusehdotuksiin liittyen ota yhteyttä yhteydenottolomakkeella
Aukioloajat:

Ma-Pe, 8.00-17.00, UTC+02:00

Yritämme vastata kaikkiin kyselyihin mahdollisimman nopeasti. Jos kuitenkin otat meihin yhteyttä aukioloaikojen ulkopuolella, vastaamme seuraavan arkipäivän aikana.

Yhteydenottolomake

Toimistomme

Pääkonttori-Suomessa

Osoite: Suvilahdenkatu 10 B, 00500 Helsinki

VAT ID: FI17391546

Press/media: please write to hello@oneclicklca.com

Toimisto-Iso-Britannia

Osoite: 85 Great Portland Street, First Floor, London, W1W 7LT

Press/media: please write to hello@oneclicklca.com

Office - United States

Address: 511 Avenue of the Americas #4110, New York, NY 10011

Press/media: please write to hello@oneclicklca.com

Office - France

Address: 15 rue des Halles, 75001 Paris

Press/media: please write to hello@oneclicklca.com

Ota yhteyttä asiantuntijoihimme ympäri maailmaa

Iso-Britannia

Rakennuksen elinkaariarviointi (LCA)

Varaa online-demo

Dave Jones
+44 7879 991889
dave.jones@oneclicklca.com
Ota yhteyttä englannin kielellä

Belgium, Luxembourg, Netherlands

Rakennusten elinkaariarviointi (LCA), EPD ja GHG-raportointi

Varaa online-demo

Lorélia Le Gouvello
+33 (0)608939293
lorelia.legouvello@oneclicklca.com
Ota yhteyttä englannin tai ranskan kielellä.

Ranska

Rakennuksen elinkaariarviointi (LCA)

Varaa online-demo

Jérémy Goalic

+336 73 82 85 50

jeremy.goalic@oneclicklca.com
Contact me in English, French

Aasia, Lähi-Itä ja Itä-Eurooppa

Rakennusten elinkaariarviointi (LCA), EPD ja GHG-raportointi

Varaa online-demo

Aditi Chitnis
+358 40 5435 807
aditi.chitnis@oneclicklca.com
Ota yhteyttä englannin kielellä

United States and Canada

Building LCA, EPD solutions

Varaa online-demo

Michaela Harms

+13072811140

michaela.harms@oneclicklca.com
Ota yhteyttä englannin kielellä

UK, Ireland, Australia, New Zealand

Rakennusten elinkaariarviointi (LCA), EPD ja GHG-raportointi

Varaa online-demo

Johanna Jarvinen
+44 7464350081
johanna.jarvinen@oneclicklca.com
Ota yhteyttä englannin kielellä

Suomi, Itävalta, Saksa ja Sveitsi

Building and Infra LCA and GHG Reporting

Varaa online-demo

Topias Viiala
+358 40 549 4710
topias.viiala@oneclicklca.com
Ota yhteyttä suomen, englannin tai saksan kielellä.

Italy & Academia

Rakennusten elinkaariarviointi (LCA), EPD ja GHG-raportointi

Varaa online-demo

Antonio Ligios

+39 3476792635

antonio.ligios@oneclicklca.com
Contact me in English, Italian and Spanish

India, Asia-Pacific

Rakennusten elinkaariarviointi (LCA) ja infra LCA

Varaa online-demo

Natasha Das

+918197923654

natasha.das@oneclicklca.com
Ota yhteyttä englannin kielellä

United States and Canada

Building LCA, EPD solutions

Varaa online-demo

Aurimas Bukauskas
+1 207 558 2509

aurimas.bukauskas@oneclicklca.com
Ota yhteyttä englannin kielellä

Iso-Britannia ja Irlanti

EPD solutions

Varaa online-demo

Verity Moorhouse
+44 78775 17155
 verity.moorhouse@oneclicklca.com
Ota yhteyttä englannin kielellä

Sweden, Denmark, Norway, Iceland

Building and Infra LCA, EPD solutions

Varaa online-demo

Erik Larsson
+46 761814144
erik.larsson@oneclicklca.com
Contact me in Swedish, English

Spain, Portugal & LATAM

Building and Infra LCA, EPD solutions

Varaa online-demo

Clara Garcia
+34 613 034 176
clara.garcia@oneclicklca.com
Contact me in Spanish, English

United States

Rakennusten elinkaariarviointi (LCA), EPD ja GHG-raportointi

Varaa online-demo

Vasilis Kalfountzos
+30 698 716 2834
vasilis.kalfountzos@oneclicklca.com
Ota yhteyttä englannin kielellä

Canada

Rakennusten elinkaariarviointi (LCA), EPD ja GHG-raportointi

Varaa online-demo

Travis Dahl 
 +1 (587) 328-1166
travis.dahl@oneclicklca.com
Ota yhteyttä englannin kielellä

Partners and Resellers

BBS Slama France

Country: Ranska

Specialism: Rakennuksen elinkaariarviointi (LCA)

Contact person: Marie Hélène Pommerol

Email: mh.pommerol@bbs-slama.com

Tel: 0033 473349660

IES

Country: Iso-Britannia

Specialism: Rakennuksen elinkaariarviointi (LCA)

Contact person: Niall Gibson

Email: niall.gibson@iesve.com 

Tel: 0044 7739 323235

Greenize

Country: Espanja

Specialism: EPD

Contact person: Elisabet Amat

Email: eamat@greenize.es

Tel: 0034 696736468

NTI

Country: Ruotsi

Specialism: Rakennuksen elinkaariarviointi (LCA)

Contact person: Michael Thydell

Email: mt@nti.Biz

Tel: 0033 473349660

SBI The Swedish Institute of Steel Construction

Country: Ruotsi

Specialism: EPD

Contact person: Björn Åstedt

Email: bjorn@sbi.se

Erik Forsgren

Email: erik@sbi.se

Strusoft

Country: Ruotsi

Specialism: Building LCA, EPD

Contact person: Peter Karlson

Email: peter.karlsson@strusoft.com

ASAP Srl SB

Country: Italia

Specialism: Building LCA, EPD

Contact person: Eleonora Sablone

Email: asap.srl.sb@gmail.com

Tel: 0039 392 9213357

Harpaceas

Country: Italia

Specialism: Rakennuksen elinkaariarviointi (LCA)

Contact person: Luca Ferrari

Email: ferrari@harpaceas.it

Tel: 003487159969

Sumitomo

Country: Japan

Specialism: Building LCA, EPD

Contact person: Marie Hanagata

Email: HANAGATA_marie@star.sfc.co.jp

Hisaaki Yaguchi 

Email: YAGUCHI_hisaaki@star.sfc.co.jp