Valitse sivu

Varaa puhelinaika LCA- tai EPD-asiantuntijan kanssa

Ota yhteyttä ja kysy, miten One Click LCA -ohjelmisto voi auttaa sinua elinkaariarvioinnissa (LCA), ympäristötuoteselosteissa (EPD) ja vähähiilisissä parhaissa käytännöissä.

Valitse alueesi

Australia & Uusi-Seelanti

Eurooppa

Pohjoismaat

Pohjois-Amerikka

Iso-Britannia & Irlanti

APAC & MENA

Asiantuntijat Iso-Britanniassa ja Irlannissa

Iso-Britannia

Rakennuksen elinkaariarviointi (LCA)

Varaa online-demo

Samuel Boswell
+44 7946 600 955
samuel.boswell@oneclicklca.com
Ota yhteyttä englanniksi

Iso-Britannia, Irlanti

Rakennuksen elinkaariarviointi (LCA)

Varaa online-demo

Adrian Giles
+44 7597 720295
adrian.giles@oneclicklca.com
Ota yhteyttä englanniksi

Iso-Britannia

EPD-ratkaisut

Varaa online-demo

Verity Moorhouse
+44 7702 594 927
 verity.moorhouse@oneclicklca.com
Ota yhteyttä englanniksi

Iso-Britannia, Irlanti

Building & Infrastructure LCA

Varaa online-demo

Chris Saunders
+44 7305 074 538
chris.saunders@oneclicklca.com
Ota yhteyttä englanniksi

Iso-Britannia, Irlanti

EPD Solutions

Varaa online-demo

Martin McGrenaghan
+44 7587 110 277
martin.mcgrenaghan@oneclicklca.com
Ota yhteyttä englanniksi

Asiantuntijat Euroopassa

Ranska

Building & Infrastructure LCA

Varaa online-demo

Jérémy Goalic

+33 673 828 550

jeremy.goalic@oneclicklca.com
Ota yhteyttä englanniksi tai ranskaksi

Italia

Building & Infrastructure LCA, EPD solutions

Varaa online-demo

Antonio Ligios

+39 347 679 2635

antonio.ligios@oneclicklca.com
Ota yhteyttä englanniksi tai espanjaksi, italiaksi

Itävalta, Saksa, Sveitsi

Infrastructure LCA and EPD Solutions

Varaa online-demo

Peter Gyenge

+49 152 0463 8795

peter.gyenge@oneclicklca.com
Ota yhteyttä englanniksi tai saksaksi

Espanja, Latinalainen Amerikka

Building & Infrastructure LCA, EPD solutions

Varaa online-demo

Clara Garcia
+34 613 034 176
clara.garcia@oneclicklca.com
Ota yhteyttä englanniksi tai espanjaksi

Itävalta, Saksa, Sveitsi

Rakennuksen elinkaariarviointi (LCA)

Varaa online-demo

Irina Flamaropol

+34 604 854 382

irina.flamaropol@oneclicklca.com
Ota yhteyttä englanniksi tai saksaksi

France, Belgium, Luxembourg, Netherlands

Building & Infrastructure LCA, EPD solutions

Varaa online-demo

Florent Fontaine
+33 645 205 263
florent.fontaine@oneclicklca.com
Contact me in English, French, and German

Portugali, Brasilia ja Itä-Eurooppa

Building & Infrastructure LCA, EPD solutions

Varaa online-demo

Carolina Aittokallio
+358 405 784 817
carolina.aittokallio@oneclicklca.com
Ota minuun yhteyttä portugaliksi, englanniksi

France, Belgium, Luxembourg, Netherlands

Building & Infrastructure LCA

Varaa online-demo

Victorien Delangue
+33632804680
victorien.delangue@oneclicklca.com
Ota yhteyttä englanniksi tai ranskaksi

Asiantuntijat Pohjoismaissa

Suomi

Building & Infrastructure LCA, EPD Solutions

Varaa online-demo

Tuomas Jääskeläinen

+358 40 1371 509

tuomas.jaaskelainen@oneclicklca.com
Ota yhteyttä suomeksi tai englanniksi

Ruotsi

Infrastructure LCA & EPD Solutions

Varaa online-demo

Erik Björn
+46 768 809 134
erik.bjorn@oneclicklca.com
Ota yhteyttä ruotsiksi tai englanniksi

Sweden, Denmark

Building & Infrastructure LCA, EPD solutions

Varaa online-demo

Emil Rosenberg
+46706673600
emil.rosenberg@oneclicklca.com
Ota yhteyttä ruotsiksi tai englanniksi

Norway, Denmark, Iceland

Building & Infrastructure LCA, EPD solutions

Varaa online-demo

Nikita Chhajer

+47 925 46 080‬

nikita.chhajer@oneclicklca.com
Contact me in Norwegian, English

Asiantuntijat Pohjois-Amerikassa

Kanada

Building & Infrastructure LCA, EPD solutions

Varaa online-demo

Travis Dahl
+1 587 328 1166
travis.dahl@oneclicklca.com
Ota yhteyttä englanniksi

Yhdysvallat

Building & Infrastructure LCA, EPD solutions

Varaa online-demo

Spencer Jarrett
+1 828 278 9722
spencer.jarrett@oneclicklca.com
Ota yhteyttä englanniksi

Asiantuntijat Australiassa ja Uudessa-Seelannissa

Australia & Uusi-Seelanti

Building & Infrastructure LCA, EPD solutions

Varaa online-demo

Mariana Perez Iacono
+61 437 486 994
mariana.perez@oneclicklca.com
Ota yhteyttä englanniksi

Asiantuntijat APAC:ssa ja MENA:ssa

Aasian ja Tyynenmeren alue, Lähi-itä ja Itä-Eurooppa

Building & Infrastructure LCA, EPD solutions

Varaa online-demo

Aditi Chitnis
+358 40 5435 807
aditi.chitnis@oneclicklca.com
Ota yhteyttä englanniksi

Intia ja MENA

Building & Infrastructure LCA, EPD solutions

Varaa online-demo

Natasha Das
+91 8197 923 654
natasha.das@oneclicklca.com
Ota yhteyttä englanniksi

APAC

Building & Infrastructure LCA, EPD solutions

Varaa online-demo

Raymond Chan
+852 5273 6887
raymond.chan@oneclicklca.com
Ota minuun yhteyttä englanniksi, mandariiniksi ja kantoniksi

Koulutusala

 

Building & Infrastructure LCA, EPD solutions

Mohammed Issa

mohammed.issa@oneclicklca.com
Ota minuun yhteyttä englanniksi, ranskaksi, espanjaksi ja arabiaksi.