Varaa demo paikallisen asiantuntijan kanssa

Näytämme mielellämme kuinka voit käyttää One Click LCA ohjelmistoa elinkaariarviointiin, ympäristöselosteiden tekoon, GHG raportointiin ja paljon muuhun.

Valitse yhteydenottotapa

Varaa online-demo

w

Pyydä takaisinsoittoa

Soita meille suoraan

 Soita +358 40 549 4710

Tai lähetä sähköpostia osoitteeseen: sales@bionova.fi (kaupalliset kyselyt)

Aukioloajat:

Ma-Pe, 8.00-17.00, UTC+02:00

Yritämme vastata kaikkiin kyselyihin mahdollisimman nopeasti. Jos kuitenkin otat meihin yhteyttä aukioloaikojen ulkopuolella, vastaamme seuraavan arkipäivän aikana.

Kestävyysasiantuntijoiden luottama

Pyydä takaisinsoittoa

Täytä lomakkeeseen tietosi ja puhelinnumerosi. Asiantuntijamme ottaa sinuun yhteyttä.

Ota yhteyttä asiantuntijoihimme ympäri maailmaa

Alue


Iso-Britannia ja Irlanti

Varaa online-demo

Johanna Jarvinen
+44 7464350081
johanna.jarvinen@bionova.fi
Ota yhteyttä englannin kielellä

Alankomaat

Varaa online-demo
Steven Zijlstra
+358406105922
steven.zijlstra@bionova.fi
Ota yhteyttä englannin tai hollannin kielellä

Skandinavia, Espanja, Portugali

Varaa online-demo

Fernando Barrios
+358 40 1858 507
fernando.barrios@bionova.fi
Ota yhteyttä englannin,ruotsin,espanjan tai portugalin kiellä.

Italia

Varaa online-demo

Eleonora Sablone
+393 929213357
eleonora.sablone@ingpec.eu
Ota yhteyttä italian kielellä

Suomi, DACH, korkeakouluasiakkaat

Varaa online-demo

Topias Viiala
+358 40 549 4710
topias.viiala@bionova.fi
Ota yhteyttä suomen, englannin tai saksan kielellä.

Itä-Eurooppa- EPD

Varaa online-demo
Aditi Chitnis
+358 40 5435 807
aditi.chitnis@bionova.fi
Ota yhteyttä englannin kielellä

Ranska,Belgia,GHG-raportointi

Varaa online-demo

Lorélia Le Gouvello
+33782275595
lorelia.legouvello@bionova.fi
Ota yhteyttä englannin tai ranskan kielellä.

Itä-Eurooppa

Varaa online-demo

Vasilis Kalfountzos
+30 698 716 2834
vasilis.kalfountzos@bionova.fi

Ota yhteyttä englannin tai kreikan kielellä

Pohjois-Amerikka

Varaa online-demo

Vasilis Kalfountzos
+30 698 716 2834
vasilis.kalfountzos@bionova.fi

Ota yhteyttä englannin kielellä

LATAM

Varaa online-demo

Fernando Barrios
+358 40 1858 507
fernando.barrios@bionova.fi
Ota yhteyttä englannin,ruotsin,espanjan tai portugalin kiellä.

APAC, Lähi-Itä

Varaa online-demo
Aditi Chitnis
+358 40 5435 807
aditi.chitnis@bionova.fi
Ota yhteyttä englannin kielellä
fiSuomi
en_GBEnglish (UK) fr_FRFrançais sv_SESvenska fiSuomi