Let's talk!

Scroll down to reach our experts or leave us a message through the contact form!
 

Contact us by filling the form below or ask your questions on Livechat during business hours (Helsinki time). We will be in touch!

Get in touch


Business inquiries: sales@bionova.fi

+358 40 482 6648; UTC+02:00

Product support: support@bionova.fi

(for main users only)


Follow us


Keskustele paikallisen asiantuntijan kanssa

YK & Irlanti

Varaa online-demo


Johanna Jarvinen
+44 7464350081
johanna.jarvinen@bionova.fi
Ota minuun yhteyttä englannin kielellä

Yhdysvallat, Kanada

Varaa online-demo

Vasilis Kalfountzos
+30 698 716 2834
vasilis.kalfountzos@bionova.fi

Ota minuun yhteyttä englannin kielellä

Ranska, Belgia, CSR

Varaa online-demo


Lorélia Le Gouvello
+33782275595
lorelia.legouvello@bionova.fi
Contact me in English or French

Suomi, DACH, Akateemi

Varaa online-demo


Topias Viiala
+358 40 549 4710
topias.viiala@bionova.fi
Contact me in English, Finnish, German

Aasia, MEA, Itä-Eurooppa, EPD

Varaa online-demo


Aditi Chitnis
+358 40 5435 807
aditi.chitnis@bionova.fi
Ota minuun yhteyttä englannin kielellä

Skandinacia, Espanja, Portugali, Brasilia

Varaa online-demo


Fernando Barrios
+358 40 1858 507
fernando.barrios@bionova.fi
Englanti, ruotsi, espanja, portugali

Alankomaat

Varaa online-demo


Steven Zijlstra
+358 40 1721 577
steven.zijlstra@bionova.fi
Ota meihin yhteyttä englannin tai hollannin kielellä

Kreikka & Kypros

Varaa online-demo


Kostas Koukoulopoulos
+358 40 1721 577
kostas.koukoulopoulos@bionova.fi
Ota meihin yhteyttä englannin tai kreikan kielellä

EPD, Räätälöidyt ratkaisut, käytäntöhankkeet

Varaa online-demo


Panu Pasanen
+358 44 2871 722
panu.pasanen@bionova.fi
Englanti, ranska, suomi, ruotsi, norja

Venäjä & CIS (СНГ)

Varaa online-demo


Sergey Zhukovskiy
+7 967 1057419
s.zhukovskiy@buroecoseven.ru
Ota meihin yhteyttä venäjän tai englannin kielellä

Italia

Varaa online-demo


Eleonora Sablone
+393 929213357
eleonora.sablone@ingpec.eu
Ota meihin yhteyttä italian kielellä